Zaujala vás některá z fotografií na tomto webu? TOPlist

Pokud ano, není problém, aby se ocitla u Vás doma na stěně. Mé fotografie v digitální podobě můžete zakoupit na serveru fotobanka.cz . Prostřednictvím této stránky nabízím k prodeji již vytisknuté fotografie (bez rámu). Fotografie tisknu v profesionálním studiu Illford se stálostí barev přes 50 let na polomatný papír. Každé fotografii věnuji zvláštní pozornost (zpracování je z formátu RAW - nikoliv z horšího JPG).

Rozměry fotografií

Základní - a také nejmenší - velikost fotografií je 20x30 cm při rozlišení 300 dpi (případně kratší strana 20 cm). Nabízím také zvětšeniny 30x45 cm při 300 dpi interpolované v Adobe Photoshop CS2 pomocí špičkového plug-inu Stair Intepolator PRO. Osobně nad tuto velikost (1,5 násobek základního velikosti) nedoporučuji tisknout kvůli už viditelnému poklesu kvality (při pohledu z malé vzdálenosti). Samozřejmostí je možnost koupě i jiného fotmátu při zachování poměru stran.

Zcela jiné velikosti nabízejí snímky skládané z více fotografií. Takové fotky mají v názvu souboru "P" a v závorce základní rozměr v cm při 300 dpi (např. krajina897P(37x76).jpg). U těchto fotografií je nejmenší možný rozměř uvedený v názvu souboru v nebo takový, při kterém je kratší strana 30 cm (např. základní rozměr je 40x120 cm a nejmenší možný 30x90 cm). I zde je samozřejmostí možnost interpolace na větší rozměr, přičemž je velikost kratší strany omezená na 60 cm (maximální šíře tisku). Opět doporučuji nepřesáhnout 1,5 násobek základního rozměru. Stejně jako u běžného rozměru fotografie je i zde možnost zakoupení jiného formátu při zachování poměru stran.

Objednávka a doručení

Objednávat můžete na mém e-mailu mrholec@centrum.cz a to následujícím způsobem. Ve fotogalerii má každá fotografie specifický název (např. les999.jpg). Tento název je základním kritériem pro objednávku. Druhým kritériem je uvedení rozměrů vytisknuté fotografie, které prosím uveďte v cm. Posledním kritériem je Vaše adresa, na kterou bude fotografie doručena dobírkou ve zvláštní obálce (v případě větší fotografie v balíku). Fotografie zasílám po celém území ČR (po dohodě i SR). Poštovné je 50 Kč. Zaroveň budete informováni o potvrzení, vytisknutí a odeslání objednávky.

!!! POZOR - fotografie z kategorie "Lovci světla" a "Oves Baci" jsou neprodejné!!!

Ceník a slevy

20x30 cm

30x45 cm

jiný rozměr

400 Kč

900 Kč

70 Kč/dm2

2 fotografie

3 fotografie

4 fotografie

5 fotgrafíí

6 a více fotografií

10% sleva

20% sleva

30% sleva

40% sleva

50% sleva

 

Případné dotazy zodpovím na mém e-mailu mrholec@centrum.cz

Copyright Martin Holek www.martinholek.com